Çiftçi: Halkımızı büyük buluşmaya bekliyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarınki Şanlıurfa buluşmasına tüm vatandaşları davet etti.

Çiftçi: Halkımızı büyük buluşmaya bekliyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Cuma namazının ardından 11 Nisan Meydanı'nda halka seslenecek. Saat 14.00'de yapılması planlanan buluşma öncesi bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, buluşmaya tüm Şanlıurfa halkını davet etti.

Çiftçi, açıklamasında "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yarın Cuma namazından sonra 11 Nisan Meydanında halkımızla buluşacak. Şanlıurfa'mız bir çok defa Cumhurbaşkanımızı Şanlıurfa'da her zaman büyük bir coşkuyla misafir etti. Halkımız, güzel bir şekilde Şanlıurfa'ya yakışır bir şekilde misafirperverliğini yaptı. Yarın da inanıyoruz ki halkımız 13 ilçemizden de gelerek Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak ve yine miting sonrasında da Cumhurbaşkanımız Göbeklitepe'ye gidecek. Şanlıurfa için çok önemli karara imza atan ve 2019 yılını Göbeklitepe Yılı olarak belirleyen Cumhurbaşkanımızın alanda temasları olacak. Göbeklitepe'nin burada açılışını yapacak. Bizler de yerel yönetimler olarak tüm halkımızı bu büyük buluşmaya davet ediyoruz" dedi.

 7 Mart 2019 Perşembe 17:09

http://www.urfahaberoku.com/haber/ciftci-halkimizi-buyuk-bulusmaya-bekliyoruz-556.html