Ana Sayfa Dünya ‘Şanlıurfa, Göbeklitepe ile altın yılını yaşayacak’

‘Şanlıurfa, Göbeklitepe ile altın yılını yaşayacak’

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, 12 bin yıllık geçmişe sahip Göbeklitepe’de yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2019’un “Göbeklitepe Yılı” olarak ilan edilmesinden dolayı Şanlıurfa’nın altın yılını yaşayacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2019 Perşembe 17:17
‘Şanlıurfa, Göbeklitepe ile altın yılını yaşayacak’

Turizmin merkezi olan Göbeklitepe’yi gezmeye gelen yerli ve yabancı turistlerle yakından ilgilenen ve onlarla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, “Şanlıurfa 2019’da Göbeklitepe ile Altın yılını yaşayacaktır” dedi.

 

BEYAZGÜL: HERKESİ ŞANLIURFA’YA GÖBEKLİTEPE’YE DAVET EDİYORUM

Beyazgül, “Göbeklitepemiz turizmin merkezidir. Bu nedenle yurtiçi ve yurt dışından tüm turistlerimizi kentimize davet ediyorum. Bugünde burayı gezerken yerli ve yabancı turistlerle görüştük. Burayı gördükleri için yaşadıkları mutlulukları ifade ettiler. İnşallah Şanlıurfa sahip olduğu değerler ile rekabet edilemeyecek bir turizm şehridir. Bize düşen sahip olduğumuz değerlerimizi daha çok tanıtmak ve bunu ekonomik girdi olarak Şanlıurfalı hemşerilerimize dönüşümünü sağlamaktır” sözlerine yer verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık