Ana Sayfa Dünya MEHMET KUŞ STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

MEHMET KUŞ STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında Tümsiad Şanlıurfa Şubesini ve Şanlıurfa Ortopedik Engelliler Derneğini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2019 Perşembe 14:10
MEHMET KUŞ STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Yerel seçimler öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Aday Mehmet Kuş, bu kapsamda önce Tümsiad Şanlıurfa Şube Başkanı M. Sadık Sade ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ardından Balıklıgöl platosunda yer alan Şanlıurfa Ortopedik Engelliler Derneğini ziyaret etti.

 

Tümsiad Şanlıurfa Şube Başkanlığı ziyareti sonrası açıklama yapan Kuş ”Tümsiad Şanlıurfa Şube Başkanı ve yönetimi sağ olsunlar bizleri davet ettiler. Öncelikle bu davet için kendilerine teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerinde destek vereceklerini ifade ettiler. Bundan daha önemlisi ise seçimi kazanıp göreve gelirsek ilçemiz ile ilgili yapılacak projelerle katkıda bulup destek verecek olmalıdır. Her ilin ve ilçenin kalkınmasını sağlayan STK’lardır. Allah nasip ederse 31 Mart akşamı seçimden zaferle çıkıp göreve gelirsek STK’larımızla birlikte el ele vererek ilçemize güzel hizmetlerde bulunacağız. Eyyübiye ilçemizi hak ettiği yere gelmesi için çalışacağız.” Dedi.

 

Tümsiad Şanlıurfa Şube Başkanı M. Sadık Sade ise “Yönetim kurulu olarak aldığımız karar gereği Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarını derneğimizde konuk ediyoruz. Başkan adaylarımızı konuk etmeden önce ilçesi ile ilgili sorunları bir kitapçık haline getirerek kendilerine sunuyoruz. Mehmet Kuş kardeşim yıllarca Urfa siyasetine hizmet etmiştir. Bildiğimiz bir aileye mensuptur. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. İnşallah güzel bir sonuçla seçimi kazanır. Eyyübiye ilçemize de Mehmet Kuş kardeşim çok yakışacaktır’dedi.

 

Şanlıurfa Ortopedik Engelliler Derneğinde üyelerle bir araya gelen AK Aday Kuş ” Şanlıurfa ortopedik engelliler derneğini ziyaret ettik. Engelli kardeşlerimizle bir araya gelerek hasbihal ettik. Rabbim nasip eder göreve gelirsek engelli kardeşlerimizin sorunlarını, sıkıntılarını el ele vererek hep birlikte gidereceğiz. Bunun sözünü veriyoruz. Onlar bize Allah’ın emanetidir. Bizde bu emanete sahip çıkacağız. Her durumda, her koşulda yanlarında olacağız’ diye konuştu.

 

Şanlıurfa Ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Hüseyi Şat “Eyyübiye sınırları içerisinde 2006 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. AK Parti Eyyübiye İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş derneğimizi ziyaret ederek üyelerimizle bir araya geldi. Sorunlarımızı dinledi. Her zaman yanımızda olacağını ifade etti. Bizleri ziyaret ettiği için kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık