Ana Sayfa Dünya Kuş, esnaf ve vatandaşın talebini dinledi

Kuş, esnaf ve vatandaşın talebini dinledi

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2019 Salı 15:31
Kuş, esnaf ve vatandaşın talebini dinledi

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, Şanlıurfa Hayvan Pazarını gezerek, vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi. Sabahın erken saatlerinde Hayvan Pazarına giden Kuş, ilk olarak Şanlıurfa Canlı Hayvan Pazarı Dernek Başkanı İzzet Çiftçi'yi ziyaret etti ve esnafın talepleri hakkında istişarelerde bulundu.
 

KUŞ KÜÇÜKOĞLU AİLESİNİN SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

Kuş, daha sonra İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte Küçükoğlu ailesinin seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi. Kuş, burada yaptığı açıklamada desteklerinden dolayı Küçükoğlu Ailesine teşekkür etti.

MODANLI AİLESİNDEN GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI

Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Adayı Seydi Modanlı Selçuklu Mahallesinde geniş katılımlı bir mahalle toplantısı yaptı. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte Selçuklu Mahallesindeki toplantıya katılan Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek onların dilek ve önerilerini dinledi. Modanlı aşireti olarak AK Parti’ye ve adaylarına tam destek verdiklerini ifade eden Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Adayı Seydi Modanlı, toplantıya katılan Mehmet Kuş ve Mehmet Moğal’a teşekkür ederek, 31 Mart Yerel Seçimlerinden rekor bir oy almak istediklerini söyledi.

 

KUŞ’UN EV TOPLANTILARI SÜRÜYOR

 

Her akşam ev toplantılarına devam eden Kuş, On İkiler Mahallesinde Sümbül Ailesinin düzenlediği mahalle toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi. Ayrıca Kuş, On İkiler Mahallesinin ardından Eyyüpkent Mahallesinde Erdoğan Ailesinin, Karakoyun Mahallesinde ise Çoban ailesinin düzenlediği mahalle toplantılarına katıldı.

 


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık