Ana Sayfa Dünya Kuş: 3 ayrı şantiye ile ilçeyi etkin yöneteceğiz

Kuş: 3 ayrı şantiye ile ilçeyi etkin yöneteceğiz

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını kırsal mahallelere yoğunlaştırdı. Kuş yaptığı açıklamada, “Biz ilçeye hizmetkâr olmaya geliyoruz. İlçede kuracağımız 3 ayrı şantiye ile ilçeyi daha etkin idare etmeyi planlıyoruz” dedi.

Giriş Tarihi: 18 Mart 2019 Pazartesi 13:42
Kuş: 3 ayrı şantiye ile ilçeyi etkin yöneteceğiz

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal ve partililerle beraber kırsal mahalleleri teker teker dolaşarak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve kendisine destek ve dua isteyen EyyübiyeBelediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’a kırsal mahalle sakinleri dilek ve önerilerini iletti.

Eyyübiye ilçesine bağlı Kırk mağara, Yay Kılıç, Olukyanı, Yolbilir, Kaplanköy, Tulhaberesi, Peyamlı bölgesi ve Tarlabaşı kırsal mahallelerini gündüz gezerek kanaat önderleriyle görüşüp fikir alışverişinde bulunan Kuş, gece ise Peyamlı kırsalında Atmani ailesinin düzenlediği toplantıya katıldı.

 

‘HİZMETKAR OLMAYA GELİYORUZ’

 

Gündüz 10’u aşkın kırsal mahalle ziyaretinin ardından gece ise Atmani ailesinin Peyamlı kırsalında düzenlediği geniş katılımlı toplantıya katılan Kuş, seçildikleri takdirde ilçeyi 3 ayrı noktada kuracakları şantiyelerle daha etkin idare edeceklerini söyledi.

 

31 Mart Yerel Seçimlerinden galip çıkarak Eyyübiyelilere hizmet etmeye geleceklerini ifade eden Kuş, “Ben dahil başkan yardımcıları birim amirler kimse ne başkanlık ne yardımcılık ne de birim amirliği yapacak. Biz ilçeye hizmetkâr olmaya geliyoruz. İlçede kuracağımız 3 ayrı şantiye ile ilçeyi daha etkin idare etmeyi planlıyoruz ”dedi.

 

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’un bölgede oldukça sevilen ve sayılan bir isim olduğunu belirten vatandaşlar, Kuş’u karşılarında görünce desteklerini esirgemeyerek adaylığından duydukları mutluluğu dile getirdi.

 

PEYAMLI KIRSALINDAN DESTEK SÖZÜ ALDI

 

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Eyyübiye’de kırsal mahalleleri karış karış gezdiklerini ve destek sözü aldıklarını ifade eden Kuş, “Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yola çıktık. Gezdiğimiz kırsal mahallelerde kanaat önderlerinden, muhtarlardan ve seçmenlerden destek istiyoruz. Partimize ve şahsımıza gösterilen teveccüh bizleri mutlu etmiştir. Seçim çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Bu gecede bizleri Atmani ailesi konuk etti. Onlara böylesi bir toplantının düzenlenmesinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart Yerel Seçimlerine kadar sıkmadık el bırakmayacağız ”diye konuştu.

 

Atmani ailesi adına açıklama yapan İsmail Atmani, “AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ve İlçe Başkanı Mehmet Moğal’ı ağırlamaktan memnuniyet duyduk. Atmani ailesi olarak AK Partiye sonuna kadar destek vereceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık