Ana Sayfa Dünya Görevden Alınan SP İlçe Başkanı Yavuz'dan Açıklama Geldi

Görevden Alınan SP İlçe Başkanı Yavuz'dan Açıklama Geldi

Saadet Partisi Şanlıurfa Karaköprü ilçe başkanı Yakup Yavuz genel merkezin talimatıyla görevden dön alınmasıyla ilgili basın açıklaması yayınladı.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2019 Salı 15:05
Görevden Alınan SP İlçe Başkanı Yavuz'dan Açıklama Geldi

“Her ne kadar görevden alınmış olsam da üstüme düşen tüm vazifeleri yapmaya devam edeceğim.  Diyen Yavuz, Milli görüş ilke ve esaslarını benimsemiş olan parti mensupları hiçbirinde koltuk sevdası olmaz bizim sevdamız halka hizmet sevdasıdır.” Dedi.

“Halka Hizmet Hakka Hizmettir”

Mensub bulunduğum Saadet partisi tarafından bu göreve getirildim diyen Yavuz , “İlçe başkanlığı görevini üstlendiğim bu süre zarfında en iyi şekilde vazifemi yaptım. Benim için öncelikle olan halkımıza en iyi şekilde hizmet etmektir. Mensubu bulunduğumuz partimizde önceliği halka hizmettir. Çünkü halka hizmet hakka hizmettir. Bugün görevden alınmış olmam nedeniyle partime ve halkıma hizmet etmekten asla ve asla vazgeçmeyeceğim. Beni göreve getiren genel merkezin görevden alma hakkı da vardır. Bu parti içi bir meseledir gerçeklerin ortaya çıkma gibi bir huyu vardır.  Milli görüş ilke ve esasların Şanlıurfa teşkilatında en iyi bilenlerden biriyimdir. Partimize zarar verecek hiçbir açıklmada bulunmadım bulunacak biride değilim.” ifadelerini kullandı.

“Bizim Sevdamız Halka Hizmet Sevdasıdır”

Partimizi zora sokmak gayesi ile hareket eden bazı kişi ve kişilerin genel merkezi yanlış bilgilendirerek bu kararı almasına sevk ettiğine değinen Yavuz, “Seçim sürecine girdiğimiz bu süreçte ve seçime 35 gün kala partimizi zora sokmak gayesi ile hareket eden bazı kişi ve kişilerin genel merkezi yanlış bilgilendirerek bu kararı almasına sevk etmişe olması milli görüş ilke ve esaslarını kendine rahber edinen teşkilat arkadaşlarımızı ve beni halkımıza, partimize hizmet etmekten alıkoymayacaktır. Karaköprü belediye başkan adayımız Essum Hanım ile bugün kadar birlikte koordineli bir şekilde çalıştık. Her ne kadar görevden alınmış olsam da üstüme düşen tüm vazifeleri yapmaya devam edeceğim. Milli görüş ilke ve esaslarını benimsemiş olan parti mensupları hiçbirinde koltuk sevdası olmaz bizim sevdamız halka hizmet sevdasıdır.” Diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık