Ana Sayfa Dünya Çiftçi: Halkımızı büyük buluşmaya bekliyoruz

Çiftçi: Halkımızı büyük buluşmaya bekliyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarınki Şanlıurfa buluşmasına tüm vatandaşları davet etti.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2019 Perşembe 17:09
Çiftçi: Halkımızı büyük buluşmaya bekliyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Cuma namazının ardından 11 Nisan Meydanı'nda halka seslenecek. Saat 14.00'de yapılması planlanan buluşma öncesi bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, buluşmaya tüm Şanlıurfa halkını davet etti.

Çiftçi, açıklamasında "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yarın Cuma namazından sonra 11 Nisan Meydanında halkımızla buluşacak. Şanlıurfa'mız bir çok defa Cumhurbaşkanımızı Şanlıurfa'da her zaman büyük bir coşkuyla misafir etti. Halkımız, güzel bir şekilde Şanlıurfa'ya yakışır bir şekilde misafirperverliğini yaptı. Yarın da inanıyoruz ki halkımız 13 ilçemizden de gelerek Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak ve yine miting sonrasında da Cumhurbaşkanımız Göbeklitepe'ye gidecek. Şanlıurfa için çok önemli karara imza atan ve 2019 yılını Göbeklitepe Yılı olarak belirleyen Cumhurbaşkanımızın alanda temasları olacak. Göbeklitepe'nin burada açılışını yapacak. Bizler de yerel yönetimler olarak tüm halkımızı bu büyük buluşmaya davet ediyoruz" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık