Ana Sayfa Dünya CANPOLATTAN BASIN KURULUŞLARINA ZİYARET

CANPOLATTAN BASIN KURULUŞLARINA ZİYARET

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, seçim çalışmalarına ulusal yayın yapan medya kuruluşlarını ziyaret ederek devam etti.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2019 Cuma 18:13
CANPOLATTAN BASIN KURULUŞLARINA ZİYARET

İlk olarak Duru TV’yi ziyaret eden Canpolat, burada Duru Tv Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Süt ve çalışanlarla bir araya geldi. Ziyaret sonrası açıklama yapan Duru Tv Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Süt, ”Mehmet Canpolat Haliliye ilçesi için çok büyük bir kazançtır. Mehmet beyle geçmiş bir hukukumuz var dostluğumuz evveliyata dayanıyor. Mehmet bey Haliliye için bir şanstır” dedi.

 

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, “Bugün bizleri misafir eden Kemal Süt beye ve tüm Duru Tv çalışlarına teşekkür ediyorum. Kendileriyle seçim çalışmalarımız hakkında, Şanlıurfa ve Türkiye gündemi hakkında istişarelerde bulunduk. Çok keyifli ve verimli bir sohbet oldu. Kemal bey ve Duru Tv çalışanları Şanlıurfa’ya ve özelde Haliliye ilçesine çok duyarlılar. Çok önemli bir görev yapıyorlar. Kendilerine yayın hayatlarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ise, “AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayımız Mehmet Canpolat ile birlikte Duru Tv ailesine ve Kemal Süt beye ziyarette bulunduk. Yerel medyamıza önem veriyoruz. Her zaman yanlarında olacağız. Kemal bey ile dostluğumuz geçmişe dayanıyor. Bizleri kabul ettiği için kendisine ve Duru Tv ailesine teşekkür ediyorum. ”dedi

 

 

Ardından Güneydoğu Tv’yi ziyaret eden Canpolat burada Güneydoğu Tv Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kapaklı ile bir araya geldi. Burada açıklama yapan Ömer Kapaklı, “AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Sn. Mehmet Canpolat Güneydoğu Tv ailesine ziyarete geldiler. Kendine başarılar diliyorum.” dedi

 AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, “31 Mart yerel seçimleri öncesinde bizlerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güneydoğu Tv ailesine ziyarette bulunduk. Ömer Kapaklı’nın şahsında tüm Güneydoğu Tv ailesine başarılar diliyorum. Bizim en büyük gayemiz Haliliye ilçemizi daha da ileriye götürmek, daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek. Bunun için gece gündüz demeden gayret gösteriyoruz. Bu güzel ve verimli sohbet için teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Medya ziyareti sonrası seçim bürosuna gelen Canpolat burada vatandaşlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık