Ana Sayfa Dünya Canpolat seçim çalışmalarına devam ediyor

Canpolat seçim çalışmalarına devam ediyor

Haliliye AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Canpolat, Şanlıurfa’yı, Haliliye’yi daha güzel günlere götürmek adına kararlı bir şekilde mücadele verdiklerini belirterek, “İşimiz hizmet, gücümüz millet” dedi.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2019 Salı 14:51
Canpolat seçim çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Haliliye ilçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleriyle sürdüren AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edered dua talebinde bulundu.

Yaptıkları ziyaret ve çalışmalarla ilgili bilgiler veren Canpolat, “Programlarımız dâhilinde Mehmet Akif Ersoy Caddesinde esnaf ziyaretlerimizi yapıyoruz. Bu arada daha önceden kendilerine söz verdiğimiz, ziyaret edeceğimizi ifade ettiğimiz ve aynı zamanda Haliliye Belediye Başkan aday adayı olan Şanlıurfa Sağlık Çalışanları Eğitim ve Araştırma Hastahaneleri Derneği Başkanı Sayın Salih Çoban’ı ziyaret ettik. Beraber çok keyifli sohbet ettik. Bölgesinde sevilip, sayılan bir kardeşimiz. Sağ olsunlar, kendileri de bizimle birlikte AK Parti çatısı altında. Birlik ve beraberlik içerisinde el ele Şanlıurfa’yı, Haliliye’yi daha güzel günlere götürmek adına kararlı bir şekilde mücadelemiz devam ediyor. Çalışmalarımız son süraat devam ediyor. İnşallah durmak yok, yola devam. İşimiz hizmet, gücümüz millet diyorum, selam ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

ÇOBAN: VERDİĞİ SÖZLERİ UNUTMUYOR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Sağlık Çalışanları Eğitim ve Araştırma Hastahaneleri Derneği Başkanı Sayın Salih Çoban ise, “Yürekten sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum. Bize, buraya kadar şeref vermiş, o kadar yoğunluğun içerisinde, bu kadar gerçekten işi, yükü ağır olmasına rağmen bizim Sağlık Çalışanları Eğitim Araştırma Derneğini ziyarete gelmesi bizi çok mutlu etti. Ben Başkanıma günü gününden demiştim. Ben her zaman yanındayım Salih Çoban olarak. Başkanımız gerçekten verdiği sözleri unutmuyor. Biz buna da şahit olduk. Ben Başkanıma ne kadar teşekkür etsem az. Yükü ağır ama hoş bir ağırlık olacak inşallah. Bizim dualarımız kendileriyle beraber. Saygılar sunuyorum, kendi ekibine, kendi gücüne. Allah yar ve yardımcısı olsun. Durmak yok, yola devam diyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık