Ana Sayfa Dünya Bozova Katı Atık İstasyonu açılıyor

Bozova Katı Atık İstasyonu açılıyor

Tüm ilçelerde katı atık aktarma istasyonları kuran Büyükşehir Belediyesi, son olarak Bozova'da yapımını tamamladığı Katı Atık Aktarma Tesisinin açılışını gerçekleştiriyor.

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2019 Perşembe 15:32
Bozova Katı Atık İstasyonu açılıyor

Büyükşehir Belediyesi, Bozova'da yapımını tamamladığı Katı Atık Aktarma İstasyonunu hizmete sunuyor. 'İlçeleri ile birlikte kalkınan bir Şanlıurfa' hedefi doğrultusunda Bozova'da projeler gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi'nin hizmete sunacağı Katı Atık Bertaraf Tesisi, Bozova - Suruç yolu üzerinde İtfaiye bitişiğinde yer alıyor. Tesisin açılışı ise 15 Şubat 2016 tarihinde (Cuma) saat 14.30'da gerçekleştirilecek.

 

"BOZOVA HALKINA HİZMETİN EN İYİSİ YAKIŞIR"

Açılışa tüm Bozova halkını davet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ilçelerde birçok hizmeti hayata kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Bozova'da vahşi depolamanın artık son bulacağını ve hijyenik koşullarda atık aktarma tesisi ile ilçedeki katı atıkların şehir merkezine getirilerek enerjiye dönüştürüleceğini belirten Çiftçi, "Bozova halkımız hizmetin en iyisine layıktır. Bu süreçte bizlere kapılarını her zaman açan tüm Bozova halkına teşekkür ediyorum" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık