Ana Sayfa Dünya BEZKİ AŞİRETİNDEN AK PARTİ’YE TAM DESTEK

BEZKİ AŞİRETİNDEN AK PARTİ’YE TAM DESTEK

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ve Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli, Bezki aşiretinin ev toplantısına katıldılar.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2019 Cuma 16:17
BEZKİ AŞİRETİNDEN AK PARTİ’YE TAM DESTEK

 

31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren AK Başkan Adayları Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ve Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli, Bezki aşireti kanaat önderlerinden Ömer Kara’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ev toplantısında Bezki aşiretine mensup vatandaşlarla bir araya geldiler.

 

Ev toplantısına AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün yanı sıra, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş,Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli, AK Parti Eyyübiye ilçe Başkanı Mehmet Moğal, AK Parti Karaköprü ilçe Başkanı Ahmet Aksoy ve teşkilat üyeleri de katıldı.

 

Ev toplantısında açıklamalarda bulunan AK aday Beyazgül, “ Bizleri sizlerle bir araya getiren, bu organizasyonu yapan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Yoğun bir katılım sağladığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliğimiz Pazara kadar değil, mezara kadar olacak inşallah. Çünkü AK Partinin meselesi memleket meselesi.

 

Cumhurbaşkanımız ne yaptı da kendisini al aşağı etmek istiyorlar. Halkımızın Uzun adam dediği liderimize neden bu kadar saldırıyorlar. Cumhurbaşkanımız garibanın, yoksulun elinden tuttu, engelli kardeşlerimizin elinden tuttu. Fakirin, fukaranın elinden tuttu. Ama emperyalist güçler bunu kabul etmedi. Liderimizin kendi halkının ezmesini istediler. Karşılarında dik duran bir lider görünce de birçok darbe girişiminde bulundular. Son olarak ise 15 Temmuzda tankla tüfekle darbe yapmak istediler. Ama bu aziz milletin tanka, tüfeğe boyun eğmediğini gördüler. Ne yaparsanız yapın bu aziz milletin hakimiyeti devam edecektir. Şeklinde konuştu.

 

Bezki aşireti kanaat önderlerinden Ömer Kara ise, “ Ev toplantımıza katılım sağlayan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ve Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli’ye ve tüm akrabalarıma teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.

 

Ev toplantısına AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün yanı sıra, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş,Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli’de birer konuşma yaptılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık