Ana Sayfa Dünya Beyazgül ve Kuş’a muhtarlardan destek!

Beyazgül ve Kuş’a muhtarlardan destek!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ile birlikte katıldığı toplantıda, Eyyübiyeli muhtarlarla fikir alışverişi yaparak 31 Mart yerel seçimlerinde destek ve dua istedi.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2019 Cuma 16:06
Beyazgül ve Kuş’a muhtarlardan destek!

Mustafa Demir’in organize ettiği, özel bir restoranda düzenlenen toplantıya Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ile birlikte katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e Eyyübiyeli muhtarlar destek sözü verdi.

BEYAZGÜL EYYÜBİYE’NİN SORUNLARINI KONUŞTUK

Eyyübiyeli muhtarlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten Beyazgül, “Oldukça faydalı bir toplantı yaptık. Eyyübiye’nin sorunlarını masaya yatırdık. Eyyübiye’deki tapu, kale eteği, park-bahçe, yol, kentsel dönüşüm ve okul gibi sorunlar olduğunu biliyoruz. 31 Mart gecesi göreve seçildiğimiz takdirde Mehmet Kuş başkanımla birlikte bunların çözümü konusunda kolları sıvayacağız ve bismillah diyerek bilgi ve tecrübelerimizle çalışmaya başlayacağız” dedi.

 

KUŞ: BÜYÜKŞEHİR İLE EL ELE VERİP ÇALIŞACAĞIZ

Büyükşehir ile el ele vererek çalışacaklarını belirten Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, Eyyübiye’deki sorunların ivedi bir şekilde çözüme kavuşturulması gerektiğini söyledi.

 

BEYAZGÜL HALEPLİBAHÇE’DE EV TOPLANTISINA KATILDI

Beyazgül daha sonra, Suruç İlçe Koordinatörü M.Ali Eskiler ile birlikte Haleplibahçe Mahallesi’nde Seydi Altun’un düzenlediği ev toplantına katılarak mahalle sakinleriyle buluştu. Mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği toplantıya katılan Beyazgül, yaşlılarla, bayanlarla, çocuklarla iç içe oldu ve 31 Mart seçimlerinde AK Parti’ye destek ve dua istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık