Ana Sayfa Dünya Beyazgül: Vatandaşlarımıza kendimizi anlatıyoruz

Beyazgül: Vatandaşlarımıza kendimizi anlatıyoruz

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. AK Başkan adayı Av. Beyazgül, çalışmalarına hastahane ziyaretiyle başladıklarını belirterek, vatandaşlara kendilerini anlattıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2019 Perşembe 13:29
Beyazgül: Vatandaşlarımıza kendimizi anlatıyoruz

Seçim çalışmalarına hastane ziyaretleriyle başlayan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanımız Av. Bekin Kan ile birlikte, AK Parti Haliliye İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Aişeoğlu'nu tedavi gördüğü Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret edip, Allahu Teâlâ’nın acil şifalar vermesi temennisini ilettik. Daha sonra yine Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastalarımıza ve hasta yakınlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.Rabbim Şifa bekleyen bütün hastalarımıza Şafi ismiyle acil şifalar versin” diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

YENİ BİR HEYECANLA ÇALIŞACAĞIZ

31 Mart seçimleri sürecinde şehrin her ferdine ulaşıp kendilerini ifade ettiklerini, seçildikten sonra neler yapacaklarını, nasıl çalışacaklarını anlattıklarını belirten Beyazgül, “Seçim gecesi zaferimizihemşehrilerimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız inşaallah.Hedefimiz istisnasız bütün fertleriyle önce milletimizin gönlünü kazanmak, ardından sandıkta oyunu almaktır. AK parti hükümeti ve yerel iktidarlarımız döneminde plansız şehirleşmenin kökünü kuruttuğumuz gibi ilkesiz, işlevsiz ve denetimsiz planlamayı da ortadan kaldıracağız. Şehirlerimizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız” diye konuştu.

 

ÖMER HALİSDEMİR'İ UNUTMADI!

Beyazgül, ölüm yıl dönümü olması münasebetiyle, “Gözünü kırpmadan Şehadete yürüyen ÖmerHalisdemir'i rahmet ve minnetle anıyoruz.Mekânı Cennet, Ruhu şad olsun” diyerek Ankara'nın Polatlı ilçesindeki Sakarya Kışlası'nda meydana gelen mühimmat patlamasında yaralanan askerlerimize de acil şifalar dileklerini iletti.

 

ÇİFTÇİ'YE GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİ 
 

Beyazgül, geçtiğimiz gün rahatsızlık geçiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi’yede geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirtti.

Beyazgül, yapacakları projeleri öncelikle halkımıza soracaklarını, bu kapsamda dijital medyayı çok iyi kullanacaklarını ve resmi hesaplarının takip edilmesinin herkesin faydasına olacağını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Gençler Haliliye Belediyesi İle Satranç Öğreniyor

Gençler Haliliye Belediyesi İle Satranç Öğreniyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık