Ana Sayfa Dünya Beyazgül: Hal pazarı Urfa'nın kalbidir

Beyazgül: Hal pazarı Urfa'nın kalbidir

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül. STK ve esnaf gezileri kapsamında sebze ve meyve halini gezdi. Hal pazarı esnafları ve vatandaşlarla iç içe olan Beyazgül, kahvaltısını esnaflarla yaptı, onların dilek ve önerilerini dinledi.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2019 Pazartesi 14:20
Beyazgül: Hal pazarı Urfa'nın kalbidir

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, İl Başkanı Bahattin Yıldız’ın eşlik ettiği gezide sebze ve meyve hali esnafı ve çalışanlarıyla samimi diyaloglar kuran Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.  Zeynel Abidin Beyazgül’e esnaf ilgi gösterdi.

BEYAZGÜL: ESNAF SORUNLARININ TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Şanlıurfa’nın kalbi konumunda olan Hal pazarı esnafını ziyaret ederek onlarla görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Beyazgül, “31 Mart yerel seçimleri çerçevesinde bugün hal pazarı esnafımızı ziyaret ettik. Daha önceki gezilerimizde semt pazarlarımızı gezerek pazarcı esnaflarımızla görüşmüştük. Burası esnafımızın kalbi konumunda olan yer. Burada esnafımızın büyük teveccühü ile karşılandık. Onların sorunlarını dinledik. Dilek ve önerilerini not aldık. Hal pazarı tüm Urfa’yı ilgilendiren bir merkezdir. Görüş alışverişinde bulunduk. Bizlere gezimizde eşlik eden ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş ve Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun’a ve diğer refakat eden esnaf temsilcilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

AKBAŞ: FAYDALI BİR ZİYARET OLDU

 

AK Parti Milletvekili Halil Özcan, İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Beyazgül’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül ile birlikte bir esnaf gezisi yaptık. Esnafımız hal pazarı yasası ile ilgili görüşlerini birinci elden ilettiler. Başkan Adayı Beyazgül ise bunları not aldı. Faydalı bir ziyaret oldu” diye konuştu.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık