Ana Sayfa Dünya Beyazgül: Başkalarının haklarını da gözetmek zorundayız

Beyazgül: Başkalarının haklarını da gözetmek zorundayız

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart yerel seçimlerinde Şanlıurfalıların AK Partiden yana tercihini kullanacağına inandıklarını belirterek, önemli açıklamalarda bulundu: “Her işte başkalarının haklarını da gözetmek zorundayız.”

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2019 Perşembe 13:45
Beyazgül: Başkalarının haklarını da gözetmek zorundayız

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda halka hizmetkâr olacaklarını ve her işte kendisi veya yakınlarının haklarını değil başkalarının da haklarını gözetmek zorunda olacağını belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; şehir demek medeniyet demektir. Medeniyetin özünde inanç ve ahlak vardır. 31 Mart seçimleri sürecinde Şanlıurfa’mızın her bir ferdine ulaşıp kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da desteğiyle seçim gecesi, zaferi milletimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız. Hemen herkes de çok iyi biliyor ki; iktidara geldiği günden beri ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatan tek parti AK Parti’dir. Biz de seçildikten sonra şehirlerimizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, halkımıza hakim olma değil hadim olma idrakiyle görevimizi yürüteceğiz” dedi.

Beyazgül, çevreye saygılı şehirler ile belediye hizmetlerinde tabiattaki canlı veya cansız bütün varlıklarla uyum gözetileceğini belirterek, “Memleket işi, gönül işi diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AK Parti olarak Şanlıurfalı hemşerilerimizin hizmetine talibiz. Hizmet ederken de hiçbir ayrım yapmayacağız. Herkesin hakkına, hukukuna saygılı olacağız. Kimsenin özgürlüğünü de kısıtlamayacağız” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Gençler Haliliye Belediyesi İle Satranç Öğreniyor

Gençler Haliliye Belediyesi İle Satranç Öğreniyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık