Ana Sayfa Dünya AK Partili milletvekili, görev yaptığı okulu unutmadı

AK Partili milletvekili, görev yaptığı okulu unutmadı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, görev yaptığı okulu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilere nasihatler verdi.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2019 Cuma 15:43
AK Partili milletvekili, görev yaptığı okulu unutmadı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, en son görev yaptığı İbni Sina İlkokulunu ziyaret etti.

Öğretmen kökenli olan Akay, 10 yıl okul müdürlüğü, 3 dönem Akçakale Belediye Başkanlığı sonrası 27. Dönem Şanlıurfa Milletvekili olarak TBMM’ye girdi.

Öğrencilere kitap, dergi, diş macunu ve diş fırçasından oluşan hediye seti dağıtan Akay, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada,  “Bu ülkenin yarınları sizlersiniz. İnanıyorum ki sizler, milli ve manevi değerlerine bağlı, tarihine, milletine ve devletine sahip çıkan gençler olarak yetişeceksiniz. Mukaddesatımızı ve bizi biz yapan değerlerimizi sizler koruyacak, ülkemizi güçlü yarınlara sizler taşıyacaksınız” dedi. 

 

AKAY'DAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR

Öğretmenler ile toplantı yapan Akay, öğretmenlerin talep ve isteklerini dinledi. Akay konuşmasında, “Büyük bir azimle gayret göstererek nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmaları bir meslektaşınız olarak yürekten destekliyorum. Daha güçlü ve daha müreffeh bir ülke için, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için, nesillerimizi fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller olarak yetiştirmek için çıktığımız eğitim öğretim yolunda hep birlikte çalışacağız” dedi.

Okul ziyaretine Milletvekili Ahmet Akay'a AK Parti Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Mehmet Başak, Akçakale İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Tekyıldız ve Okul Müdürü Ömer Ülger eşlik etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık