Ana Sayfa Dünya AK Parti Vekili: Şanlıurfa tamam inşallah

AK Parti Vekili: Şanlıurfa tamam inşallah

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, AK adaylar için destek arayışlarını il genelinde sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2019 Çarşamba 15:48
AK Parti Vekili: Şanlıurfa tamam inşallah

 

Şanlıurfa merkez ilçeleri AK PartiBelediye Başkan adayları ile Büyükşehir Belediye Başkan adayına her gittiği yerde destek isteyen Vekil Özcan, Şanlıurfa genelinde vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan güven ve sevgileri nedeniyle oylarını AK Parti'ye vereceklerini belirterek, “Şanlıurfa’da tamam inşallah” dedi.

 

 

 

DEDAŞ'A SORUNLARI İLETTİK

 

Vatandaşların elektrikle ilgili sorunlarını konuşmak ve çözüm bulmak maksadıyla DEDAŞ’ı ziyaret ettiğini belirten Özcan, “DEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atalay ve yöneticileriyle Şanlıurfa DEDAŞ İl Müdürlüğünde bir araya gelerek, bölgemizin genel sorunları ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Sayın Başkan Mehmet Atalay ve yöneticilerinin ilgi ve alakasına teşekkür ediyorum. İnşaallah Şanlıurfa’da elektrik sorunu ortadan kalkacaktır” dedi.
 

ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

Yerel seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirten Özcan, “Kanaat Önderimiz, işadamı Celal Çavuş’u ziyaret ederek, 31 Mart Yerel Seçimleriyle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine dua ve destekleri için teşekkür ediyorum. Tevazu, samimiyet ve gayretle girilmedik yer, çalınmadık kapı bırakmayarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” diyerek Eyyübiye bölgesi çalışmalarını şöyle anlattı:

“Eyyübiye ilçemize bağlı Yardımcı köyümüzde vatandaşlarımızla buluştuk. İlgi, alaka ve destekleri için hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Yine Eyyübiye Kara Meydanı civarında Sarayönü Caddemizde bulunan esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek, destek ve dua istedik. Eyyübiye Yıldız Meydanı civarında bulunan esnaf kardeşlerimizi de ziyaret ederek, destek ve dua istedik. Eyyübiye Divanyolu Caddemizde esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek, destek ve dua istedik. Esnaf kardeşlerim gönüllerini de, kapılarını da açarak desteklerini esirgemiyor. İnşallah 31 Mart’ta Şanlı Şehrimizin güzel insanlarıyla zafer yazacağız.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık