Ana Sayfa Dünya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Urfa'da!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Urfa'da!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 8 Mart 2019 Cuma günü Şanlıurfa’ya gelmesi ve 31 Mart Yerel Seçimleriyle ilgili yapılan çalışmalarla konusunda bilgi almak, fikir alış verişinde bulunmak ve gerektiğinde önerilerde bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2019 Perşembe 17:13
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Urfa'da!

AK Parti İl Başkanlığında Bahattin Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleriyle, Şanlıurfa İl Seçim Koordinasyon Merkezinde (SKM) Başkan Av. Bekir Kan ve SKM çalışanlarından yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, SKM’nin güzel düzenlenmiş olduğunu, yapılan çalışmaların da Peygamberler şehri Şanlıurfa’ya ve Erdoğan’a layık olduğunu söyledi. 

Toplantılarda; AK Parti Bölge Koordinatörü ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, AK Parti Genel Merkez Şanlıurfa İl Koordinatörü Ruken Kilerci, TBMM İdare Amiri Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, AK Parti Şanlıurfa MilletvekiMehmet Ali Cevheri, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti İl SKM Başkanı Av. Bekir Kan hazır bulundu.

 

AK PARTİ TEŞKİLATIYLA İSTİŞARE ETTİ

 

Şanlıurfa’ya gelişinde Kandemir, ilk olarak AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek, Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Yönetim Kurulu üyeleri ve Şanlıurfa Milletvekilleriyle bir araya geldi.

 

Cumhurbaşkanının Şanlıurfa’ya gelişi ile ilgili yapılan hazırlıklar ve seçim çalışmaları ile ilgili genel bilgilerin konuşulduğu toplantı basına kapalı olarak sürdürüldü. 
 

 

GÜLPINAR'IN AÇIKLAMASINA KATILDI

 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar'ın düzenlediği basın açıklamasına katıldılar. 

 

 

 

URFA MİTİNGİ ÇİN TOPLANTI

 

AK Parti İl Başkanı Yıldız, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfamıza teşrifleriyle yapacağımız Şanlıurfa Mitingi hazırlıkları ve yoğun gündem maddeleriyle haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı da gerçekleştirdik” dedi.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık