Ana Sayfa Dünya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı askerlik için tarih verdi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı askerlik için tarih verdi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal gündeme dair açıklamalarda bulundu. Mahir Ünal açıklamalarında yeni askerlik sisteminin muhtemelen nisan ayında TBMM gündemine geleceğini belirtti.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2019 Pazartesi 16:38
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı askerlik için tarih verdi!

Mahir Ünal şunları söyledi:

"Gittiğim illerde insanlar bize “burada ne zaman tanzim satış yapacaksınız” diye soruyorlar. İnsanlara ucuz meyve sebze sunmak negatif bir şey değil pozitif bir şey. Sebze meyve fiyatlarında bir istismar varsa hükümet buna da müdahale eder. 13 Ağustos’ta Londra merkezli bir kur atağı yaşandı. Ama ekonomiyi çökertmekti. Geçen gün açıklama yapıldı “seçimden sonra Dolar 5’in altını görecek” şeklinde. Doların yükseltilmesi ve bu kur atağı üzerinden ekonominin çökertilmek istenmesini yüksek irade cumhurbaşkanlığı yönetim sistemi, ve ekonomi yönetiminin bir çatı altında toplanmış olması engelledi.

 

YEREL SEÇİMLER

Sosyal medya ve seçmen davranışını günlük olarak değiştiriyor. Artık bugün sahadan aldığımız veri 31 Mart’taki sonuca dair size bir kanaat vermiyor.

 

ASKERLİK

Muhtemelen nisan ayında gelir. Hem cumhurbaşkanımızı hem grup başkanımız bu yönde bazı açıklamalar yaptılar. Nisan ayında bu şekillenir ve TBMM gündemine gelir."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık