Ana Sayfa Dünya AK Parti adayı Canpolat: Gayretimiz Haliliyemiz için

AK Parti adayı Canpolat: Gayretimiz Haliliyemiz için

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, seçim ziyaretleri kapsamında yaptığı açıklamada "Gayretimiz Haliliyemiz için. ‬Kararlıyız, el ele vererek Haliliye'yi çok daha iyi yerlere taşıyacağız" dedi.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2019 Cuma 14:37
AK Parti adayı Canpolat: Gayretimiz Haliliyemiz için

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve ev ziyaretlerini sürdürüyor. Seçmenden 31 Mart'ta partisi ve kendisi için destek isteyen Canpolat, gayretlerinin hep Haliliye ve Haliliyeliler için olduğunu söyledi.

Ziyaretleri kapsamında Mersavi ailesi mensupları ile bir araya gelen aday Canpolat, ilgilerinden dolayı aileye teşekkür etti. 

 

"Esnaf birliklerimize destek olmaya devam edeceğiz"

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte Berberler ve Kuaförler Odasını da ziyaret eden aday Canpolat, “İnsanlarımız için, esnafımız için gayret etmeye, esnaf birliklerimize ve odalarına destek olmaya her zaman devam edeceğiz” diye konuştu.

 

"Haliliye’mizi hep birlikte çok daha güzel günlere taşıyacağız"

Şanlıurfa Bağımsız Denetçiler Derneği Başkanı ve aynı zamanda Haliliye Belediye Başkan aday adayı Nihat Taş’ı ziyaret ettiklerini belirten aday Canpolat, “El ele vererek Haliliye’mizi hep birlikte çok daha güzel günlere taşıyacağız. Gönül Belediyeciliğinde samimiyet, gayret ve tevazuyu hep birlikte yaşayacağız” diyerek Derken Başkanı Nihat Tay ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

Şanlıurfa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı İbrahim Halil Akman'ı ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Semerkand Vakfı Başkanı Abdulkadir Yetişgin ve Yönetim Kurulu Üyelerini, iş adamı Deniz Ağabugün ve Av. Zeynel Ağabugün’ü de ziyaret edip, hasbihal eden aday Canpolat, “Desteklerinden dolayı hepsine misafirperverlikleri için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Yola çıktığımız andan itibaren hizmetkâr olmaya geldiğimizi, bütün gayretimizin Haliliye’mizin, Haliliyeli hemşehrilerimizin huzuru, refahı, kalkınması için olduğunu belirtiyoruz. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Seçim manifestomuza da harfiyyen uymaya çalışacağımızı söylüyoruz. Zaten marka şehir Şanlıurfa’mızın dünyaca bilinen ilçesi ise Haliliye’dir. Dünyanın ilk tapınağı Göbeklitepe ilçemizdedir. Bu yıl ise, Göbeklitepe Yılı’dır. Mutlaka gereğini yapmak zorundayız. Zaten her düşüncemizi dile getirip, istişare ederek, vatandaşlarımızla hep birlikte ilçemize hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı  güvenenleri mahcup etmeyeceğini belirtip, dua ve destek istediklerini söyledi.

"Kararlıyız, el ele vererek Haliliye'yi çok daha iyi yerlere taşıyacağız" diyerek herkese teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Gençler Haliliye Belediyesi İle Satranç Öğreniyor

Gençler Haliliye Belediyesi İle Satranç Öğreniyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık